Ako to u nás funguje

Milé budúce nevesty, slečny, družičky, svadobné mamy a všetky tie, ktoré sa k nám chystajú na prvú návštevu. Najmä kvôli Vám sme vytvorili tento manuál, ktorý je zložený z najčastejších otázok mierených na nás a ich odpovedí. Vopred budete vedieť, ako to u nás funguje a čo môžete očakávať. Veríme, že z Vás opadne čo i len ten najmenší stres, ktorý ste pociťovali pred prvou návštevou u nás. 

 

1. Kde sídli Váš salón?

Salón môžete nájsť v Pezinku na Moyzesovej ulici 4/B v multifunkčnej budove Panorama, vzdialenej len 3 minúty od vlakovej stanice a 5 minút od centra mesta a od autobusových zastávok. 

2. Aká je Vaša pracovná doba? 

Naša pracovná doba je od pondelka do piatku v čase od 10:00 do 18:00. V sobotu fungujeme len na objednávky, ktoré príjmame vopred telefonicky.

3. Kedy je vhodné začať hľadať svadobné šaty? 

Ideálny čas je 5-6 mesiacov pred svadbou, avšak je to pre každého veľmi indivudálne podľa vlastných možností. 

4. Je potrebné sa na skúšku objednať?

Jedna z najfrekventovanejších otázok. Na skúšku svadobných šiat je potrebné sa objednať vopred. 

5. Ako sa môžem na skúšku objednať?

Na skúšku sa stačí objednať telefonicky na telefónnom čísle 033/240 05 11 a dohodnúť si termín, ktorý Vým vyhovuje. 

6. Je skúška svadobných šiat spoplatnená?

Za skúšku svadobných šiat si účtujeme poplatok vo výške 15  , ktorý Vám avšak nebude účtovaný, keď si šaty u nás zarezervujete. 

7. Ako dlho trvá skúška svadobných šiat? 

Skúška trvá cca 60 až 90 minút. Pri každej neveste je to odlišné a individuálne. Jedna svoje vysnívané šaty nájde po 15 minutách, ďaľšia na to potrebuje viac času. 

8. Koľko stojí zapožičanie svadobných šiat?

Požičovné svadobných šiat, ktoré si môžete pozrieť aj tu, sa pohybuje od 590 do 1100 . Požičovné spoločenských šiat začína od sumy 105€ do výšky 260€ . 

9. Na aké obdobie sa šaty zapožičiavajú?

Svadobné šaty si zväčša vyzdvihujete 2 až 3 dni pred svadbou a následne ich znova vraciate 2 dni po Vašej svadbe. Odpoveď teda znie: na 4 až 5 dní. 

10. Čo všetko je zahrnuté v cene požičovného?

V cene požičovného je zahrnutá úprava šiat na mieru, spodnička a čistenie šiat. 

11. Platí sa záloha za svadobné šaty? 

Pokiaľ si šatky vyberiete a rozhodnete sa pre ich rezerváciu, tak sa platí zálohová platba 200€ . Upozorňujeme, že záloha je pri zrušení rezervácie nevratná.

12. Dajú sa šaty u Vás aj zakúpiť? 

Samozrejmosťou je, že svadobné a spoločenské šaty si u náš môžete aj zakúpiť. Pokiaľ si napriek širokému výberu šiat u nás nevyberiete, splníme Vám najtajnejší sen ušitím svadobných či spoločenských šiat na mieru presne podľa Vašich túžob a predstáv. 

13. Dajú sa u Vás zakúpiť topánky alebo iné doplnky?

Zakúpite u nás všetko potrebné ako sú topánočky, kabelky, náušnice alebo závoje.

14. Kedy treba prísť na úpravu svadobných šiat?

Na finálnu úpravu Vás pozývame vo svadobný týždeň aby úprava na mieru bola čo najaktuálnejšia. 

15. Čo si treba na skúšku priniesť? 

Naše odporúčanie znie, aby ste si na skúšku priniesli dobrú náladu, úsmev na tvári, poradcov z kruhu rodiny alebo blízkych, vhodné spodné prádlo a jemné líčenie, aby sme predišli k ušpineniu šiat make-upom. Topánky si môžete priniesť na skúšku svoje. Ak však žiadne po ruke, radi Vám na skúšku zapožičiame tie naše. 

 

Pokiaľ máte ešte otázky, na ktoré ste tu odpovede nenašli, stačí nás kontaktovať cez kontaktný formulár
Tešíme sa na každú jednu z Vás a na spomienky, ktoré spolu vytvoríme. Ďakujeme, že môžeme byť takýmto spôsobom súčasťou Vášho príbehu.