PLESOVÁ SEZÓNA 2024 a prvé termíny plesov v bratislavskom kraji!

Rok sa s rokom strieda a znova sa pripravujeme na plesovú sezónu, ktorá bude krátka ale o to intenzívnejšia! Plesová sezóna sa otvára v januári a mnohí nadšenci aj tento rok čakajú na dátumy ich obľúbených podujatí. A my sme tento rok pripravení tu byť pre Vás, aktualizovať každý týždeň dátumy a všetky dôležité informácie, ktoré k danej udalosti potrebujete vedieť. 


Ste zvedaví na tohtoročné podujatia v bratislavskom kraji, na ceny vstupeniek alebo na sprievodný program? Pozrime sa na to spolu! 

 

20.01.2024 - 13. ročník Malokarpatského vinárskeho plesu v Pezinku 

Tento rok sa koná už trinásty ročník vinárskeho plesu v srdci vinárskych oblastí, v Pezinku. Plesom, ktorý sa začína o 19-tej hodine v Dome kultúry, Vás bude sprevádzať moderátor Štefan Skrúcaný. Hosťom večera bude spevák Jan Bendig a do tanca Vám bude hrať kapela Replay Band, ľudová hudba Andreja Záhorca a DJ. Cena vstupenky na osobu je 110€. 

 

26.01.2024 - XVI. Jubilejný reprezentačný ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia
Jubilejný ples v obklopení priateľov a známych s príjemnou atmosférou sa uskutoční v  hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave. Hlavným higlightom večera je v každom prípade kapela DESMOD. Programom Vás bude sprevádzať moderátor Richard Vrablec. Okrem toho Vám počas celého večera bude hrať do tanca kapela Starmánia Originál. Tešiť sa môžete aj na tanečníkov pod taktovkou výborného tanečníka Tomáša Surovca alebo na zážitkovú tombolu. Cena vstupenky na osobu je 179€. 

 

27.01.2024 - Východniarsky ples vo Viničnom
To, že sa ľudia z východného Slovenska vedia zabávať najlepšie, Vám dokážu na obľúbenom Východniarskom plese ktorý sa bude konať v Spoločenskom dome vo Viničnom so začiatkom o 19-tej hodine. Ples moderuje Marcel Merčiak a počas celého večera Vám bude hrať skupina Lexel od Bardejova a ľudová hudba Zamiškovci z Kolačkova. Hosťom večera bude tanečná skupina Čerkoše z Horného Šariša. Cena lístka je 90€. V cene lístka je okrem iného aj hodinová ochutnávka vín.

 

27.01.2024 - Ples Ružinovčanov
Tradičný Ples Ružinovčanov sa uskutoční v Dome Kultúry Ružinov so začiatkom o 19:00, kde Vás bude sprevádzať moderátor Vratko Sirági. Celý ples sa bude niesť v téme Cabaret night. Dresscode je dobrovoľný a žiada obliecť sa v štýle 20. rokov. Tešiť sa môžete na kapelu Ludo Kuruc Big Band. Cena lístka na osobu je 70€. 

 

03.02.2024 - Zámocký ples v Pezinku
Ďaľší ročník Zámockého plesu sa uskutoční v téme "Benátska noc" s predpísaným dresscodom black tie. Šimák Zámok otvorí pre Vás svoje brány o 19:00 a je na Vás pripravený s bohatým programom a taktiež tombolou. Môžete sa tešiť na moderátora Juraja Baču, aj na celovečernú kapelu Juraj Bača & Band, DJ-a, klavírne vystúpenie alebo aj tanečné vystúpenie Mareka Klíčka a mnoho iného. Cena vstupenky je 169

 

10.02.2024 - Celoslovenský ples nepočujúcich v Smoleniciach
11.výročie plesu nepočujúcich sa tento rok uskutoční v nádherných priestoroch Smolenického zámku. Ples sa začína o 18:00 a je sľúbený bohatý program, súťaž ale aj tombola. Cena lístku pre členov je 80 a pre nečlenov 100